Den sesterství

V pátek 25.2.2011 jsme se my sestřičky ze 3. oddílu sešly u klubovny, abychom společně oslavily náš velký den, Den sesterství.

Pro začátek jsme se rozehřály a rozehrály na hřišti při fotbálku. Pak jsme si z plných plic zakřičely oddílový pokřik, po němž jsme si zahrály na trpaslíky („pidli-pidli“), obry („uááá“) a čarodějnice („bubli-bubli“). Když jsme se dost vyřádily, zamířily jsme do klubovny, kde nás čekala hra s vyměňováním jmenovek. Přece jen se nás sešlo docela dost, takže jmenovky se hodily pro případ, že by nám selhala paměť… Potom jsme hrály legrační hru s dekou (její pravidla se písemně vysvětlují dost složitě). Následovaly trochu náročnější hry jako společné skládání rozstříhaného obrázku, vázání ambuláku ve dvojici (malý trénink na závody v uzlování se přece vždycky hodí, ne?), štafeta s kartou nebo závod na lyžích bez sněhu. Po těchto hříčkách přišla na řadu chvilka pro zamyšlení a umělecké vyjádření, protože jsme uvažovaly nad tím, jak by měla vypadat skutečná superhrdinka. Při tom jsme zjistily, že v každé z nás se kousek superhrdinky skrývá a že společně tvoříme jednu super superhrdinku. Po tomhle parádním zjištění jsme si zase zplna hrdla zakřičely pokřik a tradá domů.

Fotky ze Dne sesterství najdete tady.