Jubilejní 20. ročník ZSH se blíží!

I letos vás zve naše skautské středisko na Závod skautských hlídek, který se uskuteční v sobotu 17.10.2009 v Dolní Dobrouči.

Závod je určen pro tříčlené hlídky v jedné společné kategorii chlapců i dívek. Spodní věková hranice není omezena, horní věková hranice je 15 let včetně (ke dni závodu – tzn. patnáctiletí ještě mohou závodit). Součet věků členů hlídky chlepcké a smíšené převážně chlapecké nesmí přesáhnout 38 let a součet věků členů hlídky dívčí a smíšené převážně dívčí nesmí překročit 40 let.

• Disciplíny závodu: obvyklé a tradiční v mírně netradičním podání
  • Trať: délka cca 5 km

• Povinné vybavení k závodu pro hlídky: sekera, buzola, doporučujeme i signalizační praporky

• Povinné vybavení pro jednotlivce: KPZ, psací potřeby (tužka a papír), nůž, sportovní oděv pro závod dle počasí

• Časový harmonogram:

7.30 – 8.30: prezence hlídek u myslivecké chaty (!) v Dolní Dobrouči

8.30: zahájení, nástup

9.00: start první hlídky

14.00: předpokládané ukončení závodu

15.00 nástup, vyhodnocení

Ceny obdrží 1. – 5. hlídka, účastnický diplom získají všichni :-) .

Hlídky je nutné přihlásit nejpozději do 14.10.2009 do 20.00 hodin, a to telefonicky nebo mailem. Při zápisu zaplatí hlídka startovné 100 Kč a dostane 3 stravenky na guláš (ešusy ani lžíce není nutné brát s sebou). Teplý čaj bude na místě k dispozici. Také bude možnost koupit si  zde drobné občerstvení (pití, cukrovinky).

• Myslivecká chata GPS: 50°0’10.293“N, 16°28’57.95“E

• Kontakt (i pro přihlášení hlídek):

Robert Mykiska – John, tel. 776693594, e-mail: RMykiska@seznam.cz