Skautské kroje

Milí rodiče,

přemýšlíte nad tím, čím byste mohli své ratolesti potěšit? A chcete jim věnovat něco hezkého a užitečného, co jim vydrží?

Pořiďte jim skautský kroj!

Kroj není jen tak ledajaký kus oděvu: skauti si ho váží, protože vyjadřuje jejich příslušnost ke družině, oddílu i celé organizaci. Nosí jej při formálních setkáních (oheň sv. Jiří, závody skautských hlídek apod.) , při výpravách, oblékají si ho na táborech. Kroj skautům připomíná také jejich zásady. Proto by každý správný skaut měl mít svou krojovou košili.

Kroj můžete dětem koupit sami ve specializovaných prodejnách nebo v některém z internetových obchodů. My vám ovšem nabízíme možnost společného objednání – ušetříte si tak nejen peníze za dopravu, ale také starosti se sháněním. My je budeme objednávat z obchodu Jun.

Máte-li tedy o kroje zájem, kontaktuje prosím vedoucího schůzek vašich ratolestí do 13.5.2012.

Samozřejmě můžete koupit kroj nejen dětem, ale i dospělým (kupříkladu sami sobě). :o)

Pokud si s krojem stále nevíte rady, můžete se nechat inspirovat třeba zde.

Tabulku velikostí košil si můžete prohlédnout tady: