Info o táboře na Slovensku

Milí rodiče,
prázdniny jsou tu a zanedlouho pojedeme na tábor. Jak už víte, využili jsme nabídku našich slovenských přátel, abychom se s nimi účastnili společného tábora na Slovensku. Skauti a skautky (5.třída a starší) se tedy letos vypraví na tábor za hranice, což je pro ně určitě skvělá příležitost, jak získat zajímavé kontakty, tím spíše, když plánujeme společný tábor příští rok v Čechách.
Protože je letošní tábor v lecčems odlišný od těch předchozích, vložili jsme sem pro vás informace, které by se vám mohly hodit.

Vedoucí tábora: Josef Bizoň (Pipin)

Vedoucí české části tábora: Anežka Jakubcová, tel.: 739 835 699 (i v době konání tábora)

Zodpovědný zprostředkovatel: o. Ján Kubis, tel.: 605 543 654 (i v době konání tábora)

Přesné místo konání tábora: Lipovce, okres Šariš, Prešovský kraj, Slovensko

GPS souřadnice tábořiště: 49°3’17.651″N, 20°56’18.380″E

Odjezd na tábor: v neděli 17.7.2011 ve 23:00 místenkovým rychlíkem z České Třebové (doprava do ČT individuálně)

Příjezd z tábora: ve čtvrtek 28.7.2011 nejpravděpodobněji v 5:37 do České Třebové

Cena zahrnuje: obě cesty vlakem, stravovné, společné cestovní pojištění

Ubytování: ve stanech „iglů“ (které jsme mohli zakoupit díky grantu z Pardubického kraje)

Strava: velice podobná, na jakou jsou děti zvyklé z dosavadních táborů

Vybavení: teplý spací pytel, karimatka (s důrazem na to, že děti budou spát ve stanech na zemi), krosna (do které se účastník může sbalit, aniž by měl další zavazadla typu igelitová taška), pevné boty (nejlépe pohory nad kotník), platný cestovní pas!, úplný skautský kroj (košile + šátek s turbánkem + rifle nebo jiné jednobarevné slušné kalhoty/sukně).