Dětský den

Stejně jako v předchozích letech, i letos se skauti rozhodli oslavit Mezinárodní den dětí. Připravili si proto na neděli 29.5. zábavnou cestu „za zvířátky“, která vedla po okolí klubovny v Havlově palouku.

Díky netradičním úkolům účastníci nahlédli do světa zvířátek – motýlů, Berušky a Ferdy Mravence, lučního koníka, zajíčků, slepic nebo rybek. A jaké disciplíny na návštěvníky čekaly? Například kreslení do písku, třídění barev, překážková dráha nebo prolézání tunelu. Kromě zmíněného putování si příchozí mohli zaskákat na nafukovací žirafě, podívat se na výstavu plazů, zastřílet si ze vzduchovky, upéct si vlastního hada (jenom z těsta!) nebo si mohli příjemně posedět u občerstvení. Jednoduše: kdo přišel, neprohloupil, kdo zůstal doma, o mnohé přišel. ;-)

Na fotky se můžete podívat sem.