Tábor 2011

Pomalu ale jistě se blíží konec školního roku a tím pádem i začátek prázdninových radovánek. K letnímu volnu neodmyslitelně patří voda, opalování, ale také stanování.

Proto se i v našem středisku již pilně připravujeme na další tábor, lépe řečeno na tábory. Letos totiž uspořádáme hned dva: jeden pro světlušky a vlčata, jeden pro skauty a skautky.

1. Tábor vlčat a světlušek

Světlušky a vlčata se opět podívají do malebného Orlického Záhoří, a to ve dnech 16.-28.7. Místo je to osvědčené a léty prověřené, jak jsme se mohli sami přesvědčit v loňském roce. Hlavním vedoucím tábora bude Kuba Skalický, jeho zástupcem Máří Kapounová.

2. Tábor skautů a skautek

Skauti a skautky (od 5. třídy výš) se tentokrát vypraví o něco dál. Pojedou totiž 17.7. na Slovensko, konkrétně k vesnici Lipovce (v prešovském kraji), kde budou tábořit společně se slovenskými skauty do 28.7. Vedoucím tohoto tábora bude Josef Bizoň, vedoucí české části pak bude Anežka Jakubcová, zodpovědným zprostředkovatelem o. Ján Kubis.

Pro oba tábory platí, že rodiče musí odevzdat přihlášku do 15.5.!

Bližší informace o táborech (např. seznam vybavení) rodiče dostanou do konce školního roku.