Vánoční besídka světlušek

V pátek 17.12.2010 jsme se všechny sešly v klubovně, abychom se před Vánocemi hezky rozloučily a abychom se na nadcházející svátky společně připravily. Přinesly jsme si s sebou cukroví, hudební nástroje (sešlo se nám několik píšťalek, jedna kytara, jedny klávesy a spousta hrkátek, dřívek a rolniček :o)) a dárečky pro ostatní sestřičky.

V klubovně už se topilo, takže jsme se nemusely zdržovat roztápěním kamen a po pokřiku a tiskání razítek do zápisníčku jsme si hned mohly zahrát „Pepíčku, pípni“. Potom jsme si navzájem ukázaly svá představení, která jsme si přichystaly – zpívaly a hrály jsme koledy a moc se nám to všem povedlo. Čas rychle ubíhal, a tak jsme se sesedly kolem krásně vyzdobeného a cukrovím provoněného stolu, kde na nás čekaly dárečky. A že bylo nač se těšit! Magnetky, lucerničky, svíčky, náušnice, všechno nádherné a vlastnoručně vyráběné!

Nakonec jsme si daly oddílový pokřik, popřály si hezké Vánoce, připomněly si Chumelení a rozběhly se domů.

Fotky z besídky si můžete prohlédnout zde.