Závod skautských hlídek – 21. ročník

Skautské středisko Dolní Dobrouč vás zve na Závod skautských hlídek, který se uskuteční v sobotu 16. 10. 2010 v Dolní Dobrouči.

Závod je určen pro tříčlenné hlídky v jedné společné kategorii chlapců i dívek. Spodní věková hranice není omezena, horní je 15 let včetně ke dni závodu (patnáctiletí ještě mohou závodit). Součet věku členů hlídky chlapecké a a smíšené převážně chlapecké nesmí přesáhnout 38 let a součet věků jednotlivých členů hlídky dívčí a smíšené převážně dívčí nesmí překročit 40 let.

Disciplíny závodu:

obvyklé a tradiční (test ze znalosti „soužití s přírodou“, střelba, uzlování, signalizace, rozdělávání ohně, topografie, terénní kimovka) a pár překvapení

Délka tratě:

cca 6 km

Povinné vybavení k závodu:

hlídka: buzola, signalizační praporky

jednotlivci: KPZ, psací potřeby (tužka, papír), nůž, sportovní oděv, pro závod dle počasí

Časový harmonogram:

7.30 – 8.30 prezence hlídek u skautské klubovny, Havlův palouk v Dolní Dobrouči

8.30 zahájení, nástup

9.00 start 1. hlídky

14.00 předpokládané ukončení závodu

15.00 nástup, vyhodnocení

Hlídky je nutné přihlásit nejpozději do neděle 10. 10. 2010 do 20:00 hod. telefonicky nebo mailem.

Při prezentaci hlídka obdrží 3 stravenky na guláš (ešusy ani lžíce není potřeba si brát s sebou) a zaplatí startovné 100 Kč za hlídku. Na místě bude k dispozici teplý čaj a dále bude možnost zakoupit drobné občerstvení (pití, cukrovinky). Ceny obdrží 1. – 5. hlídka, účastnický diplom dostanou všichni.

Kontakt a přihlášky:

Jiří Jakubec – Georg – mobil: 602755208, tel.: 465543311, mail: jakubec@dolnidobrouc.cz