Dětský den

Přestože v neděli kalendář hlásil už 5. května, nic nebránilo skautům, aby oslavili dětský den tradiční cestou plnou úkolů.

Letos děti prošly branným rychlovýcvikem, takže musely prokázat fyzickou zdatnost, znalost důležitých telefonních čísel a další dovednosti. V cíli si tak vysloužily balónek a sladkou odměnu a mohly si ještě opéct hada, svézt se na barevném kolotoči nebo vystřelit ze vzduchovky. A když děti prověřily svoji všestrannost, navštívili je opravdoví policisté, kteří si připravili krátké povídání a dokonce nechali všechny zájemce důkladně prozkoumat nové policejní auto. Podrželo nás letos i počasí, takže celé odpoledne svítilo sluníčko a poslední vytrvalci se domů rozcházeli až navečer, což, doufejme, značí o úspěchu akce. Takže napřesrok se těšíme na viděnou!

Více fotek naleznete zde.