Závody skautských hlídek – pozvánka

Skautské středisko Dolní Dobrouč vás zve na 26. ročník tradičního Závodu skautských hlídek.
Závod se uskuteční v sobotu 17. 10. 2015 v Dolní Dobrouči.

Pro koho

Závod je určen pro tříčlenné hlídky v jedné společné kategorii chlapců i dívek. Spodní věková hranice neomezena, horní věková hranice je 15 let včetně ke dni závodu (15letí ještě mohou závodit). Součet věku členů hlídky chlapecké a smíšené převážně chlapecké nesmí přesáhnout 38 let a součet věků jednotlivých členů hlídky dívčí a smíšené převážně dívčí nesmí překročit 40 let.

O závodu

Na co se připravit

První pomoc, odhady, příroda, stavba stanu, práce s mapou, orientace v terénu, práce s provazem, střelba ze vzduchovky, kimovka, signalizace, znalosti – informace, možná i překvapení; délka tratě cca 5-6 km, trasa vede kopcovitým terénem směr JZ.

Startovné + co je v ceně

Startovné 100,-Kč za hlídku se platí při registraci na místě. Ceny obdrží první až pátá hlídka, účastnický diplom bude pro všechny. Každá hlídka obdrží 3 stravenky na guláš, k dispozici bude teplý čaj a bude možnost zakoupit drobné občerstvení (pití, buřty, cukrovinky).

Povinné vybavení k závodu

  • hlídka – sekera, buzola,
  • jednotlivci – KPZ, psací potřeby, nůž, sportovní oděv pro závod dle počasí, ešus + lžíce

Časový harmonogram

7.30 – 8.30       registrace hlídek na myslivecké chatě v Pustinách u Vyšehradu (50°00’10.3″N 16°28’57.9″E)
8.40                 zahájení, nástup
8.45                 přesun ke startu (asi 1 km)
9.00                 start první hlídky
14.00               předpokládané ukončení závodu
15.00               nástup, vyhodnocení

Chci se Přihlásit, potřebuju informace

Kontaktuj Roberta Mikysku, a to buď telefonicky na mobil 776 693 594, nebo mailem na adresu rmikyska@seznam.cz.

Kudy K myslivecké chatě

Vlakové spojení (1,6 km):

  • příjezd od Ústí nad Orlicí 6.57
  • příjezd od Letohradu 6.37 a 7.37

Mapa místa závodu zde.
Zvadlo v pdf podobě tady.