Memoriál Břéti Hampla

V sobotu 7. 2. 2015 jsme se zúčastnili 24. ročníku zimního hlídkového závodu Memoriál Břetislava Hampla, který pořádají skauti z 3. oddílu z České Třebové. Krásně svítilo, sněhu bylo také dost, ale ta zima…
První oddíl (chlapci) měl skutečně hojnou účast. Za to ze třetího oddílu (děvčat) dorazily kvůli krytí závodu s lyžařským výcvikem jen dvě světlušky z těch, jenž mohly závodit. Nakonec tvořily hlídku společně se čtyřmi světluškami z České Třebové.
Na závodníky čekalo několik stanovišť (např. zdravověda, kuchařské dovednosti, mapové značky, rozdělávání ohně a td.) Hoši si vedli opravdu dobře. Hlídka našich skautů ukořistila první místo a krásnou putovní trofej. Další odměnou pro všechny závodníky i jejich doprovod byl již tradičně skvělý domácí guláš.
Myslím, že to byl opravdu příjemně strávený a úspěšný den. Už se těším na příště, snad nás pojede ještě víc.

Více fotografií naleznete zde. Výsledkovou listinu tady.