Skautský ples 2014

Skautský ples se tradičně koná třetí listopadovou sobotu, a tak již 8. ročník připadl na tu s datem 22. listopadu 2014.V sále lidového domu se sešlo na 150 příznivců nejen tanečního veselí, kteří vedle zábavy také rádi pomáhají dobré věci – výtěžek je totiž každoročně věnován některému charitativnímu projektu.Celý večer se nesl v duchu slavných českých filmů, atmosféru podtrhla tematická výdoba. Předtančení skautek a skautů na muzikálové melodie bylo odměněno bouřlivým potleskem a scénky z půlnočního překvapení zase salvami smíchu. K tanci i poslechu krála kapela Skelet, nesměla chybět ani bohatá tombola. Výtěžek, který činil téměř 10 000 Kč, poputuje organizaci Lékaři bez hranic. Všem, kteří jakkoli přispěli, patří upřímné díky. Při 9. ročníku na shledanou!

Předtančení můžete shlédnout zde.