Údržba záchodků v klubovně

Jsme všichni moc rádi, že máme u klubovny krásné funkční záchodky, proto jsme se rozhodli věnovat jim pravidelnou péči. Úklid bude probíhat vždy první týden v měsíci. Jeho součástí bude kompletní úklid dámských i pánských toalet u skautské klubovny, tzn. vyčištění záchodových mís i pisoáru dezinfekčním prostředkem, vymytí záchodových štětek, umytí umyvadel, vyčištění případných skvrn od bahna a podobně(plíseň) na kachličkách či dveřích, setření podlahy.

Děkujeme všem sestrám, které se k úklidu dobrovolně přihlásily!

Rozpis úklidu záchodků
září
říjen Máří
listopad Anička
prosinec Hanka
leden Madla
únor Market
březen Tweety
duben Akční žena
květen Lucka
červen Majča


Pozn.: Na úklid je třeba si zajistit klíče od klubovny, ve které jsou umístěny klíče od záchodků. Také je potřeba si donést vlastní prostředky a pomůcky k mytí záchodků, alespoň do té doby, než bude jiné řešení.