Tábor vlčat a světlušek

Z důvodu evakuace ze zatopeného Orlického Záhoří jsme se rozhodli strávit zbytek tábora u klubovny v Dolní Dobrouči.

Sešli jsme se v pondělí 25.7. v 7:00 u skautské klubovny v Havlově Palouku. Hráli jsme hry, dál jsme bojovali proti zlým Sojomilům, pokračovali jsme v hledání pramene řeky Amazonky, vypravili jsme se k tvrzi Bouda a celý tábor jsme ukončili ve čtvrtek 28.7. táborovým ohněm.

Fotky si můžete prohlédnout tady.

Děti si v rámci etapové hry vymyslely názvy pro své družiny a také si nacvičily pokřik. Jejich výsledky si můžete prohlédnout zde (Lamy), zde (Rybičky) a zde (Patamiové).

Na videa z posledního dne přímo v Záhoří se můžete podívat zde a zde. Kromě toho se také dostalo několik zmínek o evakuaci našeho tábora do médií. Spíš pro pobavení přikládáme několik ukázek zpráv z internetu: zpráva z Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje, zpráva z portálu idnes, zpráva z Rychnovského deníku, zpráva z aktualne.centrum.cz (po kliknutí na královéhradecký kraj se zobrazí více podrobností).